Hosting paketlerinde "Ücretsiz Alan Adı"

Web Yazılım Hizmetleri

PHP, ASP, JAVA ve diğer tüm programlama dillerine ek olarak HTML, CSS, LESS dillerinde de profesyonel hizmet sunuyoruz.

+90 555 272 99 91 (PBX)

Neler Yapıyoruz?

section-shape

Şimdiye kadar 29+ fazla web yazılım projesine imza attık ve
şimdiye kadar tüm projelerimizde performans ve müşteri odaklı çalıştık.
+90 212 320 34 24 (PBX)

Piyasadaki hazır muhasebe programları yerine kendileri için özelleştirilmiş bir muhasebe programı yapısı isteyen müşterilerimize özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Orta ölçekli ve büyük şirketlerin müşteri carilerini ve müşteri ilişkilerini daha sağlıklı yönetmesi ve depolaması için müşteri yönetim yazılımları geliştiriyoruz.

Piyasadaki hazır ücretsiz yazılımlardan verim alamayan müşterilerimiz için kendilerine göre özelleştirilmiş web yazılımlar geliştiriyoruz. Bu sayede, daha profesyonel ve güvenli altyapılar oluşturmalarına destek oluyoruz.

21.yy en popüler market ağları olan GooglePlay ve AppStore için talepleriniz doğrultusunda oyun yada uygulamalar geliştiriyoruz.

Şirketinize özel yazılımsal destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Var olan yazılımsal alt yapınıza yada var olan şirket yapınızın daha profesyonel şekilde yönetilebilmesi için yazılımsal altyapılar geliştiriyor ve teknik destek sağlıyoruz.

Turkishost markası ile sektördeki 13.yılımızdayız. 13 yılın getirmiş olduğu tecrübe ile müşterilerimiz ile çok kolay şekilde anlaşıyor ve isteklerine yanıt veriyoruz. Şimdiye kadar hazırladığımız tüm projelerde başarı ve müşteri memnuniyeti oranımız çok yüksektir.

Öncelik ile sizin ile tanışıyor ve ihtiyaçlarınızı dinliyoruz. Daha sonrasında taleplerinizi maddeler haline getirerek sözleşme imzalıyoruz. Taahhüt ettiğimiz süreç içerisinde projeleri hazır hale getiriyor ve birlikteliğimiz sürdüğü sürece teknik destek veriyoruz.

+90 212 320 34 24 (PBX) numaralı telefonlarımızdan yada canlı destek hattımızdan bize ulaşbilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor

+90 555 272 99 91

© Copyright 2006turkishost all right reserved.

payment-icon