Yeni yıl hediyesi Web Hosting Paketleri 3.99$ hemen şimdi SATIN AL

Windows Sınırsız Hosting

Turkishost ile bulutların üstündesiniz. Cloud storage genişleyen disk yapısı ile sınırsız disk alanı. Sınırsız trafik sayesinde sitenizin trafiğinin biteceği korkusundan kurtulun. Benzersiz Plesk desteği ile sınırsız windows hostingin keyfine varın.

üstelik alan adı ilk yıl ücretsiz

 • Cloud EKO

  15.99$/yıllık

  “1” adet Web Sitesi

  satın al
 • Cloud Başlangıç

  32.99$/yıllık

  “2” adet Web Sitesi

  satın al
 • Cloud Süper

  47.99$/yıllık

  “5” adet Web Sitesi

  satın al
 • Cloud Pro

  75.99$/yıllık

  “10” adet Web Sitesi

  satın al
Özellikler Başlangıç Eko Başlangıç Süper Süper Pro
Disk Alanı 500 Mb Limitsiz Web Alanı Limitsiz Web Alanı Limitsiz Web Alanı
Aylık Trafik 5000 Mb (5 Gb) Limitsiz Trafik Limitsiz Trafik Limitsiz Trafik
E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı
FTP 1 Adet 2 Adet Limitsiz FTP Hesabı Limitsiz FTP Hesabı
MySQL 1 Adet MySQL Veritabanı 5 Adet MySQL Veritabanı Limitsiz MySQL Veritabanı Limitsiz MySQL Veritabanı
MSSQL 1 Adet MSSQL Veritabanı 5 Adet MSSQL Veritabanı Limitsiz MSSQL Veritabanı Limitsiz MSSQL Veritabanı
cPU %25 %25 %50 %50
PHP
var
var
var
var
ASP
var
var
var
var
Teknik Destek
var
var
var
var
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
Türkçe Plesk 2012
var
var
var
var
Hemen Teslim
var
var
var
var
Geri Ödeme
yok
yok
yok
yok
Yıllık Fiyat 15.99 $
SATIN AL
32.99 $
SATIN AL
47.99 $
SATIN AL
75.99 $
SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

Sınırsız hosting paketlerini bayi hosting paketi olarak kullanabilirmiyim?

Sunulan sınırsız hosting paketleri dâhilinde açılan sitelere ekstra kontrol paneli tanımlanamaz ve müşterilerinize hosting paneli verilemez. Dolayısıyla, bu paketler bireysel kullanıma yöneliktir ve bayi paketi olarak kullanıma uygun değildir.

Aldığım hosting paketinde herhangi bir limit var mı?

Sınırsız hosting paketlerinde Adil Kullanım Kotası mevcuttur. Adil kullanım kotası kapsamında siteniz için belirlenen CPU limiti %25'dir. Dosya limiti ise 250000 Adet olarak belirlenmiştir. Herhangi bir durumda bu limitleri aştığınızda konuyla ilgili müşteri temsilcilerimiz bilgilendirme yaparak daha yüksek paketlere geçmeniz için size yol göstereceklerdir.

CPU limiti nedir?

Bir Sınırsız Hosting paketi sunucu üzerindeki fiziksel işlemci CPU kaynaklarının en fazla %25'lik kısmını kullanabilir. Bu değer web siteleri için çok yüksek bir değer olup müşterilerimiz %98.9'luk kısmı bu limite ulaşmamaktadır. CPU limitine ulaştığınızda web sayfanız kapanmaz, web siteniz sadece yavaşlar. Aşırı kullanımda müşteri temsilcileri sizinle iletişim kurarak daha yüksek bir pakete geçmeniz için size yol gösterecektir.

Dosya limiti nedir?

Web hosting paketi içerisinde 250000 adetlik dosya limitini aşmanız çok çok zordur. Bu limiti müşterilerimiz %99.4'lük kısmı aşamamıştır. Dosya limitine ulaştığınızda müşteri temsilcilerimizi arayarak, sizi uygun hizmete yönlendirmeleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Disk alanımı dosya paylaşım alanı veya dosya arşivim olarak kullanabilirmiyim?

Alacağınız sınırsız hosting hizmetine ait web alanında sadece sitenize ait dosyaları barındırabilirsiniz. Kişisel depolama alanı veya dosya paylaşımı için kullanılamaz. Web hosting ile bağdaşmayan herhangi bir amaçla kullanılamaz.

 1. Cloud paketlerde açılan her domainin mail kotası 500MB'dır.
 2. Sınırsız hosting paketlerini web hosting kavramına aykırı düşecek şekilde dosya paylaşımı veya dosya arşivlemek için kullanılamaz.
 3. Sınırsız Hosting paketlerinde adil kullanım kotası vardır. Paketlerde dosya sayısı ve CPU limiti mevcuttur
 • Gelişmiş Webmail arayüzü sayesinde epostalarınıza her yerden kolayca erişebilirsiniz. Eposta mesajları gönderebilir veya eposta iletilerinizi yanıtlayabilirsiniz.

 • E-posta Yöneticisi sayesinde e-posta hesaplarınızı açabilir, şifrelerini değiştirebilir, hesapları silebilir ve otomatik yanıtlayıcılar oluşturabilir, e-posta hesaplarınızı yönlendirebilirsiniz.

 • Turkishost’un gelişmiş spam korumasının yanı sıra cPanel üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

 • Panelinizden kolayca sitenizin yedeğini ihtiyacınız olduğunda alabilirsiniz. Tek tıklama ile bütün dosyalarınız ve veritabanlarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Dosya yöneticisi bir tık uzağınızda cPanel arayüzünde yer alan dosya yöneticisi ile kolayca dosyalarını yönetebilirsiniz, dosya yükleyebilir, silebilir, dosya oluşturabilir, zipli dosyalarınızı açabilirsiniz. Daha bir çok işlemi dosya yöneticisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Alan adı parketme özelliği sayesinde web sitenize birden fazla alan adı ile ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Alt alan adları açabilir, park ederek eklediğiniz alan adlarına ait e-postalar oluşturabilirsiniz.

 • Veritabanı yönetimi ve veritabanı sihirbazı sayesinde kolayca veritabanları oluşturabilir, oluşturduğunuz veritabanlarına oluşturacağınız kullanıcı adlarına belirleyeceğiniz yetkilerle erişime izin verebilirsiniz. Uzaktan MySQL bağlantısı için belirleyeceğiniz ip adresi ile erişim sağlayabilirsiniz.

 • Güvenlik yönetimi sayesinde link koruması yapabilir, istediğiniz ip adreslerini engelleyebilir ve şifreli klasörler oluşturabilirsiniz. Böylece web sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.